שירותים נוספים
אחסנה בירושלים

חברת שבתאי הובלות מציעה שירותי אחסנה בירושלים בתנאים אטרקטיביים. אנו מקפידים על תחזוקה קבועה של המחסנים, מבצעים הדברה, שומרים על בידוד תרמי ואקוסטי ומעסיקים צוות של מאבטחים ונותני שירות עבור הלקוח. מעבר לכך, אנו מאפשרים ללקוח לסדר את הרהיטים והתכולה בעצמו וכך מבטיחים נגישות אופטימלית לחפצים שהוא לא צריך ברמה היומית.

קרא עוד...

הובלות סטודנטים

הובלות סטודנטים בירושלים נערכות בעיר עם תוואי שטח מיוחד ויוצא דופן. כמות העליות בירושלים לא דומה לאף עיר אחרת בישראל, כאשר בין היתר כדאי להוסיף למשוואה גם את הסמטאות הצרות, את הכבישים הישנים ואת האוכלוסייה המגוונת. כל אלו מקשים באופן משמעותי על שירותי הובלות המתבצעים בעיר הבירה של ישראל. יחד עם זאת, עשרות אלפי סטודנטים מגיעים מדי שנה אל ירושלים לצורך לימודים גבוהים ולכן שירותי הובלות ממשיכים להציע את הפתרון היעיל ביותר לשינוע .והעברה של חפצים.

קרא עוד...

הובלת רהיטים

הדרך היחידה להעביר רהיטים בשלום היא באמצעות שירות מקצועי הניתן על ידי מובילים מנוסים. הובלה של רהיטים היא בעלת מאפיינים ייחודיים:

קרא עוד...

הובלת דירות

הובלת דירות יכולה להפוך למשימה מתסכלת במידה ולא מבצעים אותה בצורה נכונה. מצד שני, היום יש שיטות בדוקות ומוכחות שיכולות לעזור לקצר את ההובלה ולהבטיח רמה גבוהה של ביצועים.

קרא עוד...

אספקת קרטונים

כאשר נמצאים בתהליך של מעבר דירה, יום ההובלה עצמו הוא יום מרגש ומסעיר, אך לא אחת גם הופך את הקרביים. בין אם מדובר על הובלה של תכולת דירה, הובלה של ריהוט משרדי או כל סוג אחר של הובלה, נטישת המען הקודם והמסע לעבר היעד החדש מעוררים בכל אחד מאיתנו התרגשות מעורבת באופטימיות בתקווה להתחלה חדשה ומוצלחת.

קרא עוד...

הובלות מהיום למחר

ברוב המקרים שבהם מתעורר צורך להעביר תכולת דירה, עסק או משרד - מועד ההובלה ידוע מראש. לעומת זאת, לא אחת מתעוררים מצבים שבהם יש להעביר ציוד מסוים בהתראה קצרה מאוד ולעתים כמעט ללא התראה כלל. מכיוון שלא תמיד ניתן לדעת מתי בדיוק תצטרכו להוביל את הציוד שלכם במהירות ליעדו החדש, מומלץ תמיד להחזיק בהישג יד מספר טלפון של חברת הובלות המספקת שירותי הובלות מהיום למחר.

קרא עוד...

הובלה עם מנוף בירושלים

סוף סוף הגיע הרגע שכל כך חיכיתם לו ואתם עוברים לדירה חדשה. ארזתם היטב את כל החפצים, המשאית הגיעה בזמן, וכשאתם רואים את הסבלים עולים אחד אחד לדירה, מרימים, פורקים וחוזרים – אתם מתחילים להצטער ותוהים אם לא היה כדאי להשקיע קצת יותר ולהזמין הובלה עם מנוף.
הובלות עם מנוף בירושלים חוסכות המון זמן שמתבזבז לרוב על הובלה, טעינה ופריקה, ומאפשרות לכם לפרוק את התכולה ולהתארגן מהר ממה שתכננתם. זמן הפינוי מתקצר משמעותית, כאשר במקביל ניתן להעלות עם מנוף כמות גדולה של חפצים בכל פעם.

קרא עוד...

הובלות קטנות

הובלות קטנות מתאימות במקרים שבהם נדרשת הובלה של פריטים בודדים או של תכולת דירה קטנה במיוחד. מדובר על הובלה שאינה דורשת לוגיסטיקה מורכבת או מצריכה מספר רב של עובדים לביצוע. זמן ההובלה בדרך כלל יהיה קצר יותר מאשר הובלה רגילה ועונה לדרישות של סטודנטים, שוכרי דירות ובכלל.

קרא עוד...


    צרו קשר >